Likér, který v obchodě neseženete? Ano, ten náš

Alkohol spojuje. Je to moudro, které je nám známo odpradávna, platilo a platit bude stále. K alkoholu mívají lidé kladný vztah, protože dobře chutná, pomáhá nám se uvolnit, když to jinak nejde, a dá se použít jako přísada ve vaření i pečení. Kdo by si rád nedal sklenku dobrého alkoholu? V naší nabídce najdete velký výběr různých slivovic a likérů, které se zamilujete. Pochutnat si můžete na sladších alkoholických nápojích. Jedním z našich nejprodávanějších a nejoblíbenějších je mandlový likér.

mandlová jadérka

Čím si vás získá?
V jablečném destilátu se macerovala jadérka meruněk a mandlí, díky čemuž likér získal jedinečnou hořko sladkou chuť, která vás dostane.

Abychom nezůstali jen u jednoho druhu, nabídneme vám třeba kávový likér s mandlí. výsledný produkt má kávovou chuť i aroma, které se skvěle doplňuje s mandlemi. Káva je velmi oblíbený nápoj, a ve formě likéru si získá vaše srdce. Bude velmi dobře chutnat na zmrzlině.

Kdo má rád ovoce, ten si určitě oblíbí variantu s višněmi. Výrazná svěží chuť višní v kombinaci s jemnou mandlí zaujme své místo ve vaší likérové skleničce i v kuchyni. Skvěle se hodí třeba na polevy nebo na ovonění dortového korpusu.

skleničky s likérem

Kromě těchto tří příchutí nabízíme klasické mandlovice, které obsahu pouze vypálené mandle. Nejlepší druhy zrají ve speciálních dřevěných sudech, a tím tak ještě víc dozraje. Na chuti to pozná každý, i když není odborník na pálenky. 🙂

Lahodná a jedinečná chuť našich výrobků je pověstná, vyzkoušejte také kvalitní alkohol v podobě likéru nebo nevšední pálenky. Máme na výběr mnoho druhů, tudíž pokud váháte s dárkem, určitě u nás nějaký vyberete. Dnes pijí likér i muži, rozhodně se není za co stydět. Vyrobit dobrý likér, který zaujme i pány, není snadné. Vždycky se říkalo, že likéry jsou spíš pro ženy, ale u našich to neplatí. Nejsou příliš sladké, a mají zaměnitelnou chuť.