Estetické Dentální Centrum 2-K DENT s.r.o. příjmá nové pacienty!

Zubní ordinace 2-K DENT s.r.o. přijímá nové pacienty.

Do naši moderní zubní ordinace v Liberci přijmeme nové pacienty, a to jak na zubní hygienu, tak na klasickou stomatologii.

V naši ordinaci poskytujeme velmi kvalitní a precizní stomatologické ošetření. A protože je pro nás zákazník na prvním místě, velice dbáme na to, aby se u nás každý cítil dobře. Věnujeme se každému individuálně na základě potřeb a přání klienta. Nabídka poskytované péče je velmi obsáhlá, provádíme nejrůznější ošetření a to od vrtání kazu, po implantáty. Malá ukázka z naší nabídky- zubní implantáty, zubní výplně, endodontické vyšetření, paradontologie, ale i mnoho dalšího, dle předchozí domluvy s klientem. Budou se o vás starat naši profesionální a milí lékaři a to MUDr. Martin Kittler a MDDr. Michaela Jarešová, o kterých si můžete přečíst více na našich webových stránkách naši ordinace 2-K DENT s.r.o.

zub

A jak to celé bude probíhat?

Nejprve se domluvíme na vstupní prohlídce, na kterou se lze objednat jak telefonicky, e-mailem, nebo nám na našich webových stránkách zanechte vzkaz (záložka objednání), a my Vám zavoláme! Poté společně sestavíme plán ošetření a seznámíme vás jak s léčebným plánem, tak s konečnou cenou, se kterou můžete počítat. Jsme soukromá ordinace, to znamená, že nemáme smlouvu se žádnou pojišťovnou.

Rovněž nabízíme velice kvalitní zubní hygienu, která je nedílnou součástí v péči o dutinu ústní. O to se postará Vladislava Kittlerová, DiS. Ukáže vám jak správně pečovat o dutinu ústní, naučí vás správné použití zubních kartáčků, včetně čištění mezizubních prostorů. Samozřejmostí je důkladné vyčištění pomocí mikroskopu, vyčištění zubního kamene a vybělení.

dentální hygiena

Jsme tu pro vás každý všední den od pondělí do pátku, a to i ve večerních hodinách (viz. otevírací doba) našeho webu.

Pokud si nejste jisti, zda se svěřit do péče našich lékařů, máme pro Vás k dispozici recenze od našich klientů.

Kontakt na nás naleznete rovněž na našich webových stránkách.

Budeme se na Vás těšit. Vaše estetické dentální centrum 2-K DENT s.r.o.