Velká hádka a tichá domácnost

Muži mají mnoho obdivuhodných vlastností, které ženám imponují a díky kterým si jich pochopitelně vědí i získat. Ovšem obyčejné mluvení k nim příliš nepatří. Bohužel v situacích, kdy je potřeba rozebrat daný problém s partnerkou nebo ho vyřešit tak, aby byl doma klid, jim tolik potřebná vlastnost chybí.

Co ale dělat v případě, že jste se ocitli doma na válečném poli a je potřeba, abyste hádku ustáli?
úder pěstí

Použijte mužské zbraně

Nejen ženy, ale i muži se můžou chlubit tím, že mají jisté triumfy, které jim značně pomáhají v tom, nebýt vždy těmi největšími viníky. A jelikož na dlouhé proslovy a omluvy příliš nejsou, poradit si musí jinak. Největší mužskou zbraní je bezesporu schopnost potěšit ženu dárkem. Kdo by konec konců odolal muži, kteří se omluví velkou kyticí květin nebo maličkostí, se kterou zaboduje.

Kromě dárků však máte možnost „vyžehlit“ si velkou hádku, pomocí fyzického projevu lásky. Pouhé objetí nebo polibek dovede udělat v tiché domácnosti opravdu zázraky, i když se zdá, že vaše milovaná o to vůbec nestojí.

Existuje však malé procento mužů, kteří se neohlíží na jejich ego, ale s pokorou jsou schopní v nepříjemné situaci říct prosté slovo „promiň“. Pokud k nim nepatříte, měli byste se ho naučit používat, protože přináší úspěchy v podobě harmonie u vás doma.
muž s kyticí v horách

Pokud je hádek více než pohody

Jedna hádka, i když velkých rozměrů a s ještě větším ohlasem, ještě žádný vztah nerozvrátila. Problém nastává až tehdy, kdy se z partnerství vytratí pohoda a respekt vůči tomu druhému. Když se ve vaší domácnosti objevují hádky prakticky na pořadu dne, zvoní vám na poplach. Rozhodně to nepokládejte za něco normálního a častého.

Přirozené je to, pokud se čas od času nevyhnete tomu, že si vyměníte vaše názory. Mít jich však doma jako denní rutinu, by vám mělo předem napovědět, že váš vztah s partnerkou není zcela stabilní.