Účesy pro každé příležitosti! Aneb, jak si vybrat kadeřníka

Pár chvil před odjezdem se snažíte udělat experimenty se svými vlasy a doufáte, že se vám podaří to, co vidíte před sebou v časopisu. Výsledek je však neuspokojivý, tak si raději necháte vlasy jednoduše rozpuštěné, nebo mírně vlnité. Existují však kadeřnice, které vám mohou na hlavně vykouzlit jakýkoliv účes a může vypadat doslova božsky. Ne každá kadeřnice je na tolik schopná, aby nám dokázala udělat jakýkoliv účes, na který si ukážeme.

K tomu je samozřejmě potřeba zkušenost. Není to ale úplně pravidlem. I nezkušené kadeřnice, které zrovna vešly do cviku, vám mohou udělat s vlasy cokoliv si řeknete.
učes nevěsty

Jak a kde vybrat tu správnou kadeřnici?

Při zadání do vyhledávače vám ihned vyjede několik kadeřnictví v okolí. Podvědomě si vyberete to, které je u vás co nejblíže. Není dobré si vybírat kadeřnictví, které neznáte a nevíte, co od něj očekávat. V situacích, kdy máte jen pár hodin na přípravu před odjezdem třeba na svatbu, nechcete riskovat účes, který není podle vašich představ. Před tím, než se vydáte ke kadeřnici, měli byste pár chvil věnovat recenzím a názorům lidí, kteří tam byli.

Stačí se zeptat třeba známých, jestli s určitým kadeřnictvím nemají nějaké zkušenosti. Pokud vy sami navštěvujete kadeřnictví, kde jste spokojeni, je problém vyřešen.
žena v županu

Účesy nejen pro ženy!

Samozřejmě zkrášlování není v dnešní době jen pro ženy. Muži také chtějí na různé příležitosti vypadat skvěle, a to platí i s účesem. zejména u mužů, kteří už nemají moc vlasů a jsou vidět kouty. Není za co se stydět, děje se to téměř každému! Ale není to zrovna věc, kterou byste chtěli vidět na svatební fotce.

Když si najdete opravdu zkušeného kadeřníka, který nabízí téměř jakékoliv služby, co se týče účesů, může vás alespoň dočasně koutů zbavit. Pomocí sprejů a prací s vlasy, které vám ještě zůstali, dokáže vše namaskovat tak, jako by vám ještě bylo dvacet.

Před tím, než se vrhnete k jakémukoliv kadeřníkovi, je třeba si pečlivě pročíst, co nabízí. A hlavně jaký názor na něj mají ostatní. Nepotřebujete přeci riskovat, že na váš velký den se budete stydět za svůj výtvor na hlavě. Služeb tohoto rázu je všude nespočet. Takže výběr máte opravdu velký.