Tohle není nic pro dospělé. Nebo je to jinak?

V každém člověku dříme tak trochu nějaká taková ta dětská hravá dušička. Proto si dospělí rádi s dětmi hrají a dokonce není problém zapojit do her babičky a dědečky. Jenomže jak se to točí kolem počítačů a moderních her, tak to jdou tak trochu dospěláci stranou. A když se řekne laser game, tak tomu již většina dospělých nerozumí. Na rozdíl přirozeně od mladší generace, která si připadá jak v sci-fi. Moderní střílečky, obleky o kterých se jim ani nesnilo a pozor na každého, protože nikdo neví, kdo se ukrývá za rohem. Jenomže když mnohdy dospělá generace slyší, jak jejich potomci jsou celí nadšení, tak je přece jenom začne nahlodávat skřítek neposeda. Co jen je na té hře tak zajímavého? O čem si pořád můžou tak povídat, když tam všichni byli v podstatě jen chvíli. Pak stačí to jen jednou vyzkoušet a touha zkusit nové a jiné dimenze je silnější. Přesně tohle laser game Praha je. Dokáže strhnout a zaujmout kohokoliv.

billboard-left

Co taková hra přináší?

  • Rozhodně napětí – simulace jsou tak moc reálné a přesvědčivé, že je to přesně jako v počítačové hře plné efektů nebo ve sci-fi filmu. Jenomže nyní těmito hrdiny jsme my a ne nějací herci. Tep tepe jako zběsilý a adrenalinová hranice začíná probublávat napovrch. Teď nebo nikdy….. No stát se může, že člověk pár ran schytá, ale rozhodně nebolí a dokonce to neublíží.
  • Strategie – to je další bod, který se dá přičíst do plusu. Chce to popřemýšlet, co udělá soupeř, jak se má člověk zachovat a kdy se schovat. Není to jednoduché, ale podpoří to logické myšlení, což se v životě rozhodně neztratí.

DSC_0204

  • Obratnost – tak na pohyb si zde nebude stěžovat rozhodně nikdo. Je to jako sportovní aktivita a tudíž energie, která ubyde při hře, potřebuje nutně doplnit.
  • Spojuje lidské životy – vznikají různá přátelství a rozhodně o komunikaci nouze nikdy není. Nerozhodují věkové hranice, když jde o společný zájem.
  • Pohyb – druhý den po hře se asi bude dotyčná osoba divit, proč ji tolik bolí nohy, když nikde tolik nechodila. Není divu, hra dokáže pohltit tak, že nikdo nevnímá, kolik jen toho naběhá. Je to daleko lepší, než doma za počítačem.