Stan nade vše

Pokud chystáte nějakou velkou akci a nechcete se nechat zaskočit deštěm či jiným nečekaným přírodním živlem, řešením je pronájem párty stanu. Touto službou se zabývá mnoho specializovaných společností, podle vašich představ vám vyjdou vstříc co do velikosti nebo počtu stanů. Kromě toho, že všechny návštěvníky ochrání před nečekaným přívalem dešťových kapek, zabrání i nepříjemnému silnějšímu větru. Navíc jsou vzhledově velmi pěkné a nijak nenaruší celkový dojem z okolí, např. zahrady nebo parku.
dvřevěné stoly a lavice.jpg
Stany jsou nabízeny v různých velikostech, základní je deset na pět metrů s tím, že se ve většině případů dají spojit a vzniknou tak daleko větší chráněné prostory pro větší počet lidí. Co do výšky máte na výběr od 2,3 metrů do 3 metrů plus střecha další 2 metry, vyhovovat bude tedy i osobám vyššího vzrůstu. Středem stanu vede noha. Co se týká povrchu, stany se dají postavit takřka všude. Zhotoveny jsou z materiálů jako je ocel a PVC, které je odolné i vůči ohni, navíc chrání před slunečními paprsky.
zábavní akce.jpg
Dají se tedy opakovaně stavět a skládat. Vybrat si můžete i variantu s okny.
Další variantou jsou tzv. pagody, ty jsou vhodné především pro akce romantického charakteru jako jsou svatební obřady, křtiny nebo oslavy rodinného charakteru, navíc jsou oproti běžným zdobenější. Využít se dají i v zimních měsících, střecha je uzpůsobena tak, aby napadnutý sníh z ní sklouzl.
Pro menší oslavy a párty jsou určeny stany nůžkové, ty se dají velice jednoduše postavit a nemusíte tak za jejich montáž zbytečně platit. Co se týká rozměrů, je několik variant od tří metrů do osmi, výška dva metry. Stan lze doplnit i o podlahu a kromě tradiční bílé barvy můžete mít i barvu černou.
U všech typů může spojit několik stanů dohromady pomocí zipu.
Ceny za pronájem se pohybují podle velikosti a počtu dnů od 4 000,- do 60 000,- Kč.