Správný muž

Neexistuje žádný popis, jak by měl vypadat správný muž, jakou by měl mít práci, aby uživil rodinu a jak by se měl chovat, vystupovat atd. Na čem se shodne hodně žen, tak muž by měl být mužný, hodný, věrný, nápomocný, pracovitý, spravedlivý, romantický, chytrý, měl by mít rád děti a zvířata. Většina žen řeší i otázku, kdy se z chlapce stane muž, protože hodně matek vychovávají své syny jako v bavlnce a dělají z nich chudáčci, o které se stále někdo musí starat. V dnešní době není nic neobvyklého, že mladí muži i ve 30 letech bydlí u svých rodičů i když mají práci, ve které si jsou schopni vydělat peníze na vlastní bydlení.
propojení lidí
Možná to je jen z pohodlnosti, potřebují, aby se o ně někdo staral (vypral, vyžehlil, uvařil jim). Těch příčin může být více a ani jedna strana (muž nebo jeho matka) o tom nechce moc hovořit. S velkou nadsázkou se říká, že muž se mužem stává v okamžiku, kdy má vlastní dítě a už není jen tím synem, ale je i otcem a manželem.
vytržený obličej

Zvláštní doba plodí zvláštní muže

Dnešní doba je hodně uvolněná, takže se nedá říci, že by existovaly čistě mužské práce či činnosti. Ani už neplatí to, že by rodinu musel živit muž, že by měl vlastnit auto, aby byl za každou cenu tvrďák a neprojevovat své city. Někteří lidé jsou toho názoru, že dnešní muži jsou hodně zženštilí, může za to výchova nebo zrušení povinné vojenské služby? Kdo ví, každopádně aby žena našla svého životního partnera, se kterým si sedne a bude splňovat její požadavky, tak to je opravdu těžké. Ale abych nehanila pouze muže, tak i ženy jsou komplikovaná stvoření a někdy nevědí, co chtějí a když to mají, tak si toho nedokážou vážit, a jak se říká nikdo není dokonalý, každý člověk je originál a neměli bychom se snažit někoho změnit/předělat k obrazu svému. Uvidíme, jestli jednou nastane doba, kdy si budeme moci vybrat, jestli chceme počít chlapečka nebo děvčátko a co by pak na planetě převládalo. Já jsem jednoznačně proto, aby každý pár měl to štěstí mít jak holčičku, tak i chlapečka a snažit se nedělat ve výchově rozdíl a jedno pohlaví neupřednostňovat před druhým.