S námi je péče o bazén jednoduchá a kvalitní

Péče o bazénové zařízení začíná už před jeho prvním napuštěním před začátkem koupací sezóny. Jakmile se rozhodnete, že opět zprovozníte Váš bazén, je důležité v první řadě zkontrolovat kvalitu napouštěné vody za pomocí kvalitního a spolehlivého bazénového testeru a vyrovnat PH vody za pomocí k tomu určených přípravků. Samozřejmě, že nejdůležitější složkou pro ošetření bazénové vody je dezinfekce.

tyrkysová vodička

Je důležité dodávat dostatek dezinfekčního prostředku, který eliminuje bakterie a mikroby, kteří by mohli způsobovat nejrůznější problémy a to jak v podobě řas ve Vašem bazénovém zařízení, ale také různé zdravotní problémy plavcům, kteří bazén využívají. Ať už k ošetření bazénové vody používáte chlorové přípravky nebo kyslíkové přípravky, vždy je důležité provádět pravidelnou kontrolu bazénové vody za pomocí testeru, jestli je těchto přípravků v bazénové vodě dostatek.

V případě, že zjistíte nedostatek dezinfekčního prostředku v bazénové vodě, je potřeba jej okamžitě dodat. V takovém případě se Vám jistě bude hodit přípravek zvaný chlor šok určený právě pro takové případy, kdy je nutné opravdu rychle navýšit obsah dezinfekce v bazénové vodě. Přípravek chlor šok kromě toho, že dostatečně dezinfikuje vodu a odstraňuje všechny mikroby a bakterie, také ještě navíc částečně funguje jako algicid a pomáhá také eliminovat řasy.

způsob relaxace

Přípravek bazénové chemie chlor šok můžete používat nejen k šokové terapii bazénové vody, ale můžete jej používat také preventivně a to pravidelně pokaždé, když ošetřujete bazénovou vodu přípravky bazénové chemie. V naší široké nabídce najdete přípravek chlor šok ve vysoké kvalitě jako organický granulát a to v různě velkých baleních, abyste si mohli udělat zásobu podle svého uvážení nebo podle velikosti Vašeho bazénu a to za velmi příznivých cenových podmínek. Projděte si i zbytek naší obrovské nabídky bazénové chemie, jistě najdete všechno potřebné pro dokonalou péči o Váš bazén.