Koupě domku

Už máte bydlení v paneláku plné zuby a chcete pryč. Zrovna nedávno jste viděli pěknou chaloupku, která se vám líbila po všech stránkách. Ale momentálně na ni nemáte hotovost.

Papírové bankovky

A chaloupka čeká, ale dlouho čekat nebude, zájemců je příliš hodně. Co tedy dělat? Půjčit si od rodičů nelze, ti se po celý život dřeli poctivou prací, takže peníze navíc nemají. Objíždět příbuzné je vám proti srsti a stejně by vám nepůjčili, hanbáři jedni. Rychle jste si nakoupili fůru losů a za tu výhru si ještě přikoupíte auto. Nebo raději dvě, ať lidi vidí. Jenže ony ty losy nějak nezabraly. Dohromady na nich sice něco bylo, asi pětina, co jste do nich vrazili, ale nic více. Takže auto nebude, a navíc nevíte co dále.

Americká hypotéka bez dokládání příjmů by vám mohla pomoci. Proč bez dokládání příjmů? Protože je to zdlouhavé a většinou musí žadatel kontaktovat účetní v podniku kde pracuje, pokud vůbec, a to je další člověk co o půjčce ví, a tak dále a tak dále.

Proto je tento druh půjčky velmi oblíben, odpadne tím spousta běhání a navíc, kdyby pár korun chybělo, byla by půjčka zamítnuta. Takhle to nikdo moc neřeší, a proto je vše vyřízeno rychleji. Vlastně si už můžete vyřizovat potřebné náležitosti, abyste se stal majitelem vysněného objektu.

Peníze nabydlení

Americká hypotéka je u nás na trhu s penězi dosti dlouho. Má za sebou stovky a stovky provedených půjček a stovky a stovky spokojených žadatelů, kteří již bydlí, aniž museli dlouhou dobu čekat. Protože stěhovat se před důchodem jaksi nemá zrovna moc smysl. Takto se nastěhovali již nyní, s dětmi a manželkou a mají zde klid.

Mimochodem, nemusí to být v domečku, ale i na byt si lze vypůjčit. Pokud tedy stojíte o bydlení v paneláku, zažádejte si. Nic vás to nebude stát, tady se neplatí jen za to, že jste podali žádost.

Nuže, odkaz zde máte, pokud potřebujete větší částku, není problém firmu oslovit.