Bydlení u moře

Je čas splnit si své sny. Otevírá se Vám možnost koupit si svůj dům či apartmán v turisticky vyhledávané lokalitě u Jaderského moře. Nikdy nebyla koupě nemovitosti v zahraničí jednodušší. Stačí si vybrat z nabídky nabízených apartmánů nebo domů, které se nachází v blízkosti Jaderského moře v Chorvatsku v místě Žaborič.

bazén

Učarovalo Vám moře natolik, že byste se nejraději k moři přestěhovali natrvalo? Proč ne? Máte dům nebo byt v Čechách, ale většinu měsíců v roce byste rádi trávili v teplém kraji u moře? Proč ne? Chtěli byste vlastnit nemovitost u moře, aby pro Vás bylo každoroční shánění pobytové dovolené jednodušší? Proč ne? Cokoli Vás napadne, lze bez problému realizovat. Stačí jen jediný krok, a to kontaktovat Kláru Bitvarovou, která většinu roku tráví právě v Chorvatsku a nabízí nemovitosti na prodej nebo k pronájmu. Sama Klára Vám doporučí přímo na tělo, co bude pro Vás to nejlepší a nejvýhodnější. Neváhejte ji kontaktovat.

Koupí nemovitosti v zahraničí si můžete zajistit také dlouhodobý příjem, tím, že ji budete pronajímat turistům. Balkánský poloostrov je stále nejvíce vyhledávaným místem pro dovolenou českých turistů. Apartmány a domy na prodej jsou nové výstavby a nemusíte se tak bát kvality bydlení. Ke každému apartmánu je k dispozici vždy jedno parkovací místo. V nabídce jsou výstavby budoucí, tedy realizované v dohledném časovém úseku. V Chorvatsku se staví nemovitosti přes zimu, to znamená, že si na svou vysněnou nemovitost počkáte jen pár měsíců.

ubytování

A pokud nechcete nemovitost vlastnit, můžete si apartmán na Vámi zvolený čas pronajmout. Na Jadranu jako doma nabízí krásné čisté apartmány v místě Žaborič v blízkosti moře. Večeře při západu slunce za zvuku šumění vln bude samozřejmostí. Luxusní apartmány jsou nové a nadstandardně zařízené. Tenhle pobyt bude relax pro všechny.