Zima končí, je čas dát prostor ženskosti. Jak?

Jaro je za rohem

Zima mi připadá každý rok dlouhá. A teď ještě o to víc, když je člověk zavřený doma a nikam jinam než do práce, na nákup či k lékaři nesmí. Ale podle kalendáře už se s námi paní Zima rozloučit musí. Proto je potřeba zazimovat všechny ty teplé svetry, kabáty, sněhule či lyžařské kalhoty. Možná si stejně jako já, kladete otázku, kam to všechno dát? Odpověď je snadná.

dámské_šaty

Vyprané oblečení naskládejte do vakuových pytlů, které pořídíte za pár korun buď na internetu, nebo třeba u Vietnamců. Pak vezmete vysavač a vše sfouknete, velikost pytle se zmenší klidně na třetinu. Na zimní věci ideální. Pomalu proberte šatník, abyste zjistili, co vám chybí a co je potřeba dokoupit.

Co se ještě hodí

Do pytlů či na půdu ještě rozhodně neuklízejte kozačky či lehčí kabátky. Ty se vám hodí, až oblečete nějakou tu sukni či dámské šaty. Určitě se vyplatí neuklízet lehčí čepice či šály, které skvěle doplní váš outfit. A po ruce si můžete nechat i kardigany či svetry, které budete moct nosit bez kabátu jen tak.

Správné kousky v šatníku

Na jaro a léto by vám určitě neměly chybět nějaké ty kraťasy. Říkáte si, co na jaře s krátkými kalhotami? Vezměte si černé či barevné punčochy a kozačky a uvidíte, jak zazáříte. Vše samozřejmě dolaďte vhodnými doplňky a máte parádní outfit do práce i do kavárny s kamarádkou. Šaty a sukně by neměly chybět v žádné dámské skříni. Možná si říkáte, že se na vaši kypřejší postavu šaty nehodí, opak je ale pravdou. Stačí najít vhodný střih a šaty dokážou schovat i kila navíc.

pohodlné_boty

Nevěříte? Je to tak. Mezi nejpohodlnější kalhoty patří legíny či baggy. Pokud si k legínám vezmete delší volné tričko či tuniku, uděláte taky velkou parádu a ještě budete v pohodlí. Fantazii se meze nekladou. Ještě vyberte správnou obuv, například pohodlné „espadrilky či balerínky“ anebo elegantní tenisky a můžete vyrazit do města i na procházku. Okolí určitě okouzlíte.