Protein – nezbytná součást naší stravy

Zdravá strava je zásadní, pokud chceme být zdraví, a nejlépe i štíhlí. Jenže dodržovat zásady zdravého stravování není jen tak. Je to zpravidla spousta odříkání, protože lákavější je samozřejmě jídlo nezdravé. Každopádně je důležité zmínit, že zdravá strava obsahuje vše, co lidské tělo potřebuje ke svému zdravému fungování. Velmi důležité jsou sacharidy a tuky, ale nejdůležitější jsou bílkoviny. Proč jsou tak důležité?

proteinový nápoj

Bílkoviny jsou základní stavební kámen, který pomáhá růstu svalů. Při hubnutí je důležité, aby člověk přijímal bílkoviny, protože svaly se musí posilovat, musí sílit a díky tomu dobře funguje celé tělo.

Bílkoviny vás zasytí. Po cvičení je vhodné si dát proteinové jídlo Goodly, které vašemu tělu dodá právě potřebnou dávku bílkovin, jak se říká v posilovně – aby to rostlo. Nemusíte se ale bát, že příjmem bílkovin budete osvalení jako Arnold. To se vám vážně stát nemůže. Samotné bílkoviny nezpůsobují nadměrný růst svalové hmoty.

Dnes je na trhu velké množství různých prášků, ze kterých si můžete kdekoliv namíchat náhradu jídla, případně jako nápoj po tréninku. Naše proteiny Goodly jsou k dostání ve čtyřech příchutích – neutrální, vanilka, čokoláda a lesní ovoce. Vyzkoušíte je?

různé proteinové nápoje

Proč zrovna Goodly?
Jde o kvalitní proteiny, které vašemu tělu dodají dostatečnou dávku proteinů po sportovním výkonu, nebo třeba během dne, když si nemůžete z jakéhokoliv důvodu dát klasické jídlo. Protein vám doplní energii a zasytí vás na dostatečně dlouhou dobu. Vyzkoušejte tento nápoj a dopřejte si jídlo kdykoliv a kdekoliv během dne. Stačí jen voda a shaker.
Proteinový prášek je vhodný i do kuchyně. Díky němu si můžete připravit zdravé jídlo, které nejen dobře chutná, ale rozhodně po něm nepřiberete. Dá se použít na fitness palačinky, nebo třeba do zdravých koláčů. I dorty a buchty lze připravit ve zdravé variantě, po které nebudete mít výčitky svědomí. Vyzkoušejte naše kvalitní proteiny, které vás dostanou svou skvělou chutí.