Prodej ready made společnosti

Chcete začít podnikat, máte nápad – tedy pardon – podnikatelský záměr, všechno jste si propočítali, a zdá se, že by se vašemu podnikání mohlo dařit. Co potřebujete je založení společnosti s ručením omezeným, kancelář či reprezentativní prostory. Někdo třeba neví, jak na to; jiný nemá dostatek času k vyřizování po úřadech.

My vám můžeme pomoci. Specializujeme se na poskytování služeb, které můžete využít při svém podnikání – prodej společnosti s ručením omezeným Companiesandoffices.cz, zapsání sídla společnosti a přístup do kanceláře pro vaše jednání s finančním a živnostenským úřadem.

Jak založit s.r.o.?

Jestliže tedy potřebujete společnost, která je už připravena k podnikání, a k tomu využijete některé z našich sídel v Praze nebo v Brně jako kancelář či prostory k jednání s vašimi obchodními partnery, získáte nově založenou společnost s ručením omezeným, která je již připravena pro vaše podnikatelské účely. Cena, kterou uhradíte, je nejlepší na trhu – pouhých 11900,- Kč, a je za převod společnosti konečná. Další úhradou už je jen soudní poplatek, a to za zápis změn v obchodním rejstříku ve výši 2000,- Kč.

Všechny naše společnosti, určené k prodeji novým podnikatelským subjektům, mají základní kapitál 18000,- Kč. Mají už zaregistrovanou volnou živnost – Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a jsou zapsány v obchodním rejstříku. A tak jsou připraveny k zahájení podnikání.

S.r.o. lze koupit...

Jestliže nechcete – z jakýchkoliv důvodů – kupovat hotovou společnost, pomůžeme vám založit novou. Rychle, komfortně a za nejvýhodnější cenu na trhu. Navíc u nás můžete využívat kancelář s některými doplňujícími službami, a lze u nás mít registrované reálné sídlo společnosti – k čemuž jste povinni podle zákona o DPH č. 235/2004 Sb. § 4, odst. 1, písmeno I.

Při uzavření smlouvy na využití našeho sídla s minimálně ročním platebním obdobím činí cena za založení nové s.r.o. 1900,- Kč plus notářské a další zákonné poplatky.