Pěkné květy


Jaké máte rádi květiny? Protože jsou jak živé květiny, tak logicky také umělé květiny. Abych se přiznala, tak mi přirostly k srdci oboje dvoje květiny. I když samozřejmě dostávám od partnera nejraději živé květiny, tak velice praktické jsou také umělé květiny. Když jsou umělé květiny v květináči, který je navíc velice dekorační, tak tohle uvítám také s otevřenou náručí. Protože opravdu dbám na módu a styling, takže mě potěší, když mi maminka z Francie dovezla umělé květiny v květináči, který byl opravdu designově propracovaný. Bylo to z keramiky a musím uznat, že moje maminka má styl. Má opravdu nefalšovaný perfektní styl.

Růžové květy.

Není se také čemu divit, protože moje maminka sedm let pracovala jako módní návrhářka. Má vystudovanou designérskou školu, takže mamince vždycky věřím v tom, když mi má dovést nějaké dekorace domů. Maminka ví, jak mám zařízený interiér, takže vždycky opravdu nemusí dlouho přemýšlet, co by mi koupila, protože ona sama moc dobře ví, co se k sobě hodí a co se k sobě nehodí. I vám bych doporučila umělé květiny v květináči, které můžete mít tak doma, tak také venku. Akorát si dejte pozor na to, když vám na umělé květiny v květináči svítí hodně slunce. Tyto květiny, i když jsou umělé, tak nemají rády opravdu přímé sluneční světlo.

Květiny miluji.

A to hlavně proto, že jim rychle bledne barva. Ale když si samozřejmě pořídíte nějaké speciální květiny, které jsou umělé a které jsou speciálně určené na ven a na slunce, tak se potom nemusíte vůbec bát, že by se vám květiny v květináči opravdu nějak poškodily. Já jsem měla obyčejné plastové květiny, které mi vydržely dva roky, i když na ně pražilo slunce. Po dvou letech už barva byla hodně vybledlá, takže jsem je vyhodila do plastu a pořídila jsem si jiné umělé květiny v květináči. Věřte mi, že některé umělé květiny vypadají opravdu jako živé. Já jsem si velice oblíbila takové velké palmy, které jsou velice rozvětvené. Kolikrát se mi stalo, že jsem se o ni špatně starala, tak uhynula. Proto jsem si raději pořídila umělé květiny v květináči, které představují opravdu vysokou palmu a jsem spokojená.