Jak se staráte o svoje auto?

Jaký máte vztah ke svému autu?
Když se rozhlédnete okolo sebe, asi si všimnete, že naprostá většina aut která dnes jezdí po silnici, jsou starší než 10 let. Věkový průměr aut v České republice dosahuje dvaceti let, protože nová auta jsou nesmyslně předražená, a navíc sama vláda podporuje nesmyslné zákazy prodeje spalovacích motorů. Elektroauta jsou ještě dražší, a většina lidí je prostě nechce. A tak si lidé hýčkají auta vyrobená před mnoha a mnoha lety. Kromě toho že si je většinou jsou schopní majitelé opravit sami doma, náhradní díly jsou levné a dostupné.

chevrolet impala

Pro část lidí jsou auta koníčkem
Kolik znáte ve svém okolí lidí, kteří mají svoje auto opravdu rádi a starají se o něj jak jen to jde? Každý někoho takového zná, protože jde o velmi rozšířené hobby. Člověk hned nemusí mít doma autodílnu a nemusí si umět vyměnit olej nebo pneumatiky. Stačí když se o auto zajímá, věnuje se mu, pohlíží na pravidelný servis a baví ho třeba auto umývat a leštit. Kdo chce aby jeho auto dobře vypadalo, neměl by jezdit na bytí do kartáčové myčky. Ta dokáže lak pěkně poškrábat. Daleko lepší je ruční mytí, které je k laku šetrnější. Čas od času je vhodné auto dát na detailing, což je pečlivé čištění interiéru vozu. V autech se často jí nebo pije, zvlášť pokud v něm vozíte děti, a tak je dobré zaplatit mu pořádnou péči.

vůně stromeček

Když už máte auto čisté a připravené třeba na sraz, je doba na to abyste si do něj vybrali nějakou hezkou vůni. Zajímá vás jaké jsou nejlepší vůně do auta Convoytruck? Na trhu je spousta výrobců, kteří nabízí tradiční vůně jako třeba citron nebo malina, ale najdou se i tací, kteří nabízí méně tradiční vůně, jako je třeba žvýkačka. Při výběru vůně byste měli zvážit kam si vůni chcete dát. Tradičním stromečkům na zrcátkách už odzvonilo, teď jsou moderní vůně, které se zapichují do výfuků ventilace. Kromě toho že krásně proudí vůně do celého interiéru, navíc vůně dobře vypadá.