Dovolená na Moravě


Dovolená v zahraničí již neláká tolik českých turistů jako v minulých letech. Naopak více a více lidí se každý rok přikloní k variantě prozkoumat nějaký kout své domoviny a volí dovolenou v Čechách nebo na Moravě.

Kam na Moravu?

Morava je oblíbená nejen u lidí, kteří zde bydlí, ale také si ji zamilovali lidé z Čech. Spousty turistů, proudí každým rokem například do Lednicko-valtického areálu, který se rozkládá přímo v srdci Lednice. Ovšem nejen tento skvost je tady k vidění. Okolí Lednice skrývá jak pro cyklisty a běžce, ale i pro pěší turisty krásná zákoutí, které je určitě skvělé navštívit.

l1

Ubytování Lednice

Spa hotel lednice je jedním z nejoblíbenějších wellness hotelů, které můžete na jihu Moravy navštívit. Hotel, který stojí v lednicko-valtickém areálu, pouhých sto metrů od Lednického zámku a zámeckých zahrad je vynikající volbou na letní i zimní dovolenou. Privátní wellness se saunou a vířivou vanou je jako dělaný pro pořádný odpočinek a relaxaci po náročných týdnech či dokonce měsících strávených v zaměstnaní. Pro každého je zde široký výběr skvělého jídla, které je vždy vařeno z čerstvých potravin přímo v hotelové kuchyni. Dále je zde také možnost degustace prvotřídních vín a ti, kteří vínu zrovna neholdují můžou ochutnat a následně popíjet pivo z vlastního pivovaru, který je součástí hotelu. Konferenční zázemí pojme až 200 osob a je skvělým místem pro konání jakýchkoliv firemních školení či meetingů. Jelikož je zde i možnost ubytování s domácím mazlíčkem, neváhejte svoje zvířátko vzít na dovolenou s sebou. Velmi přátelský a ochotný personál je Vám k službám 24 hodin denně.

720x400

Svatba

Pokud chystáte svatbu a chcete ji mít přesně jako v pohádce je Spa hotel Lednice místem přímo pro Vás. Lednice je opravdu kouzelným místem, které je krásné v každém ročním období. Profesionální přístup v hotelu Vám nejen ulehčí všechny starosti, které se svatbou máte, ale také Vám přispěje k tomu, abyste si svůj nejdůležitější den v životě užili na 100 %.