Cestování po zemi

Vzpomínám si, když jsme s přítelem stále přemýšleli, kam pojedeme na dovolenou anebo tam budeme všude cestovat. Protože já jsem z takové cestovatelské rodiny, takže jsem po příteli chtěla, aby naše cestování bylo opravdu perfektní. Takže jsme si s přítelem sedli k internetu a začali jsme hledat, kam bychom chtěli tak jak. Zase jsme měli ale tu velikou výhodu, že ještě nemáme děti a že nemáme ani žádná zvířata, takže se klidně můžeme vytratit někam opravdu daleko a na dlouhou dobu, protože oba dva pracujeme online z domu, takže vlastně pracovat můžeme odkudkoliv z jakéhokoliv místa země.

Kdo by cestování odolal?

Tohle taky veliká výhoda hlavně pro ty, co rádi cestují. Takže si myslím, že když budete pracovat online z domu a můžete pracovat odkudkoliv, tak potom vaše cestování nebo různé dovolené pro vás budou dostupnější a více výhodnější. A kolikrát jsem si taky řekla, že bych si chtěla psát cestovatelský deník. A jistě víte, co je to cestovatelský deník. Je to něco podobného, jako kdybyste na základní škole si psali čtenářský deník. Mimochodem, čtenářský deník jsem absolutně nesnášela a stejně jsem ho vždycky dělala podvodem. Protože čtení knih mě moc nebavilo. Ale cestování, to je něco jiného. 

Ráda cestuji za kulturou.

Protože cestování mě opravdu moc baví. A já si myslím, že kdybych psala opravdu cestovatelský deník, že by se líbil opravdu mnoha lidem. Jsem totiž naštěstí skvělá vypravěčka a moc ráda píšu, takže si myslím, že můj první cestovatelský deník by se mohlo povést a třeba by inspiroval ostatní lidi k tomu, aby začaly objevovat nová místa naší země a třeba by začali také více cestovat. Já osobně už mám procestovanou celou Evropu a nyní bych taky chtěla vyzkoušet cestovat po J9žní Americe. Moc mě to láká a já si říkám, že snad i přítel to tak bude chtít. Moc by mě mrzelo, kdybychom na tohle měli velmi odlišné názory.