Blog

Jak vybrat správný fitness náramek?

Fitness náramek je oblíbenou pomůckou lidí, kteří se snaží o lepší postavu. Jedná se o lehký a mnohdy decentní pásek, který vám ukáže čas, pohyb a také hlídá vaše životní funkce. Na trhu existuje velké množství těchto náramků, které nabízí různé funkce za různou cenu. Ukážeme vám ty nejlepší ve svých cenových kategoriích a snad vám pomůžeme vybrat si ten, co pro vás bude nejlepší.
 fialový náramek
Mi Band 2
Jedná se o náramek společnosti Xiaomi, který nabízí vysokou kvalitu za nízké peníze. Již předchůdce Mi Band se stal ve své kategorii výrobkem roku, a proto není divu, že druhá, vylepšená verze jde ve šlépějích svého předchůdce. Mi Band 2 je kompatibilní se systémem Android. K tomuto náramku je samozřejmě speciální aplikace Mi Fit, ale lze využít i jiné dostupné aplikace. Výdrž baterie je 7 dní.
 
Kromě již samozřejmého krokoměru a času, vám váš náramek bude kontrolovat srdeční frekvenci, kvalitu spánku a spálené kalorie. V případě spárování s vašim mobilním telefonem vás bude informovat o příchozích SMS zprávách a hovorech. Navíc je náramek vybaven kvalitním OLED displejem a je voděodolný!
 
Cena tohoto náramku se pohybuje v rozmezí 699-1000 Kč.
 
Fitbit Charge 2
Fitbit je asi nejznámějším výrobcem těchto náramků. Jsou velmi pěkně designově zpracované. Náramky jsou k dostání v široké škále barev. Funkce jsou stejné jako u výše zmíněného Mi Band 2. Mimo to však obsahuje GPS a vibrační budík. Výdrž baterie se uvádí 5 dní. Kompatibilní by měl být se všemi operačními systémy, tedy Android, iOS a Windows.
 
I Fitbit má svoji speciální aplikaci, pomocí které spojíte váš chytrý telefon s náramkem. Aplikace je velmi přehledná a pěkně graficky zpracovaná.
 
Cena náramku se pohybuje okolo 3500 Kč.
 fitness tracker
Samsung Gear Fit2 Pro
Tento náramek je špičkou ve svém oboru. Kromě klasických funkcí pro měření času se pyšní také možností poslouchat hudbu uloženou na zařízení, nebo dokonce hudbu ze Spotify. Nabízí možnost přečíst si SMS bez použití telefonu. Náramek je voděodolný, takže si s ním v klidu můžete i zaplavat! Je kompatibilní se systémy Android a iOS.
Stejně tak jako předchozí náramky má i tento svou speciální aplikaci, která je volně ke stažení.
 
Cena náramku se uvádí 5500Kč.

Related Posts

You may like these post too

Bez dětí by to nešlo

Specialisté dokážou vybrat správná klíčová slova