Blog

Betonové ploty

Máte u svého domu starý plot, který už má nejlepší roky za sebou? Pokud ano, zkuste popřemýšlet nad tím, za jaký plot ho vyměníte. V dnešní době totiž existuje spousta druhů plotů a je těžké se v nich vyznat. Betonové ploty jsou ovšem nejčastější variantou a to díky vlastnostem, které nabízí.

Plot (2)

Na trhu existuje spousta druhů plotů a je jen na Vás jaký plot zvolit. Na výběr budete mít varianty jako je, plot dřevěný, pletivový, či betonový. Všechny tyto ploty jsou nejčastější na trhu, avšak každý plot má jiné vlastnosti.

Plot dřevěný není nákladný a jeho realizace je poměrně rychlá. Ovšem mezi jeho záporné vlastnosti patří nekonečné ošetřování během let. Musí se natírat lakem, mořidlem, či jiným speciálním nátěrem, aby vydržel dlouhé roky.

Plot pletivový, je nejvíce vyhledávaný plot u nás i v zahraničí a to díky jeho levné pořizovací ceně a rychlosti realizace. U tohoto plotu nepotřebujete žádné ošetření, ovšem nemůžete počítat se soukromím, protože jde přes plot vidět. To se dá ovšem vyřešit kari sítěmi, nebo zeleným porostem za plot. Šikovný kutil dokáže realizaci i své pomocí.

Plot (3)

Plot betonový, je regulérně nejlepší plot a to díky vlastnostem, které nabízí. Plot zajišťuje naprosté soukromí a to díky možné výšce až 3 metrů. Dále má povětrnostní a hlukovou bariéru a jeho údržba je skoro nulová. K plotu nepotřebujete ani žádné stavební povolení a jeho montáž je snadná a rychlá. Navíc v zimním období nedojde k vniknutí zvěře, která by mohla poničit ovocné stromky a ostatní zeleň. Můžete si také vybrat z mnoha druhů dekorů a výplní, které firma nabízí.

Pokud tedy přemýšlíte o realizaci plotu, o který se nebudete moct během let starat, tak zvolte betonový plot. Tato firma Vám zajistí perfektní kvalitu a rychlou realizaci bez průtahů. Proto neváhejte a objednejte si betonový plot, který stojí za to.

Related Posts

You may like these post too

Žijte svůj sexuální život přesně podle svých představ

Jak se donutit cvičit i doma?